بازی

آینده نامعلوم برای مجموعه Little Nightmares

طبق اظهارات اخیر مدیر ارشد اجرایی Embracer Group، شرکت مادر استودیوی سازنده مجموعه‌ی تحسین‌شده‌ی Little Nightmares، به‌نظر می‌رسد که دنباله ای برای این بازی ترسناک بی نظیر ساخته نمی شود.

طبق جدیدترین اخبار Embracer Group، شرکت مادر استودیوی Tarsier  گزارش مالی سه‌ماهه سوم سال خود را اعلام کرده است. در این گزارش قسمتی نیز به استودیوی سوئدی Tarsier، سازنده‌ی مجموعه بازی‌های Little Nightmares اختصاص یافته است که در آن عنوان شده: «بازی Little Nightmares 2 از استودیوی Tarsier توسط باندای نامکو منتشر شد و بسیار مورد توجه و تحسین مخاطبان قرار گرفت.» «استودیوی Tarsier از این بعد تمام تمرکز خود را روی خلق آی‌پی‌های جدید خواهد گذاشت.» این می‌تواند به این معنی باشد که احتمالا دیگر شاهد ساخت نسخه‌ی جدیدی از بازی لیتل نایتمرز نخواهیم بود.

little nightmares 2 art

لارس وینگفورس، مدیر ارشد اجرایی Embracer Group در جریان ویدیو کنفرانسی که به ارائه گزارش مالی سه ماه سوم سال مالی این شرکت اختصاص یافته بود، در این خصوص توضیحات بیشتری می‌دهد: «من بسیار هیجان‌زده هستم. دیروز که با مدیر ارشد اجرایی استودیوی Tarsier صحبت می‌کردم، به او به بابت موفقیت بازی Little Nightmares 2 تبریک گفتم. آن‌ها خالق آی‌پی لیتل نایتمرز هستند، ولی مالکیت و حق انتشار آن به شرکت باندای نامکو تعلق دارد. به همین دلیل نیز [آی‌پی لیتل نایتمرز] از نظر تجاری خیلی بر ما تاثیر نمی‌گذارد؛ گرچه ممکن است در بلندمدت برای ما سود‌آوری داشته باشد.»

«من از اینکه آن‌ها دوباره توانستند با ساخت قسمت دوم به چنین موفقیتی برسند، بسیار خوشحال شدم. قسمت اول Little Nightmares بسیار مورد تحسین قرار گرفت و این‌طور که به‌نظر می‌رسد، قسمت دوم نیز موفقیت بازی اول را تکرار کرده است. حال اما بااینکه استودیوی Tarsier خالق این آی‌پی است، ولی می‌خواهد مسیر خود را تغییر داده و به سمت ساخت آی‌پی‌های جدید برود و من به‌خاطر این موضوع بسیار هیجان‌زده هستم. اصلا دلیل اصلی خریدن Tarsier توسط ما در یک سال پیش همین بود تمرکز روی خلق آی‌پی‌های جدید.»

little nightmares 2art

وینگفورس در اظهاراتش صراحتا به این موضوع اشاره نمی‌کند که استودیوی Tarsier دیگر قرار نیست بازی جدیدی از مجموعه‌ی Little Nightmares بسازد. بااین‌حال، او اشاره می‌کند که باندای نامکو که یک ناشر رقیب است، مالیکت این آی‌پی را در اختیار دارد و اینکه اصلا هدف امبریسر گروپ از خریداری استودیوی Tarsier این بوده که آن‌ها روی خلق آی‌پی‌های جدید کار کنند. از این دو نکته می‌توان اینگونه استنباط کرد که احتمالا امبریسر گروپ دیگر تمایلی به ادامه‌ی ساخت قسمت‌های جدیدی از لیتل نایتمرز ندارد. البته این احتمال نیز وجود دارد که باندای نامکو وظیفه‌ی ساخت قسمت جدید لیتل نایتمرز را به استودیویی دیگر سپرده باشد.

Embracer Group استودیوی Tarsier را در دسامبر ۲۰۱۹ (آذر-دی ۹۸) خریداری کرد. این شرکت یک هلدینگ بزرگ است که مالکیت استودیوهای بازی‌سازی شناخته‌شده‌ی زیادی از جمله Gearbox ،4A Games و Volition را در سراسر دنیا در اختیار دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
دکمه بازگشت به بالا
 
  • ورود
  • ثبت نام

کد تایید به موبایل شما ارسال شد را وارد کنید

جهت بازنشانی رمز نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید